
CSA-1 dag – 6 juni!
Lijn 501: Melanchthonweg Metro (naast de tramhalte) via ROVM museum naar Kralingse Zoom v.v.
*Buslijn 502 vertrekt op zuidplein vanaf !
Deze vertrekken om: 11:15, 13:15 en 14:30.
Voor deze ritten is, vanwege de te verwachten drukte, aanmelden noodzakelijk. Dit kan in het museum bij de verkoopstand van de werkgroep bus.
Let op! Voor deze ritten is een entreebewijs noodzakelijk! Vol = vol, er kunnen per rit maximaal 30 personen mee!
Expositie in het museum
In het museum is onze 562 feestelijk versierd en ingericht met een expositie over de ontwikkeling en levensloop van de CSA bussen. Zeker een bezoekje waard!
Line-up
Aan het einde van de dag organiseren we een unieke line-up met vrijwel alle bussen die deze dag gereden hebben. Dit exclusieve moment meemaken? Koop dan het extra ticket voor €2,50, bij de verkoopstand van de werkgroep bus in het museum.
Om 16:15 vertrekt er een speciale rit naar de foto locatie. Alleen deelnemers met een kaartje kunnen mee. Deze rijdt op de terugweg via Rotterdam Centraal naar het museum (let op! Bij aankomst is het museum gesloten).
Tickets
Wie maakt de leukste en/of mooiste foto van 1 van de bussen op de pendeldienst op rondrit? Stuur de beste foto in naar de Messenger van ROVM bus op Facebook voor 17 juni en maak kans op een leuke prijs! Wij maken op 24 juni de winnaar bekend.
Tickets zijn verkrijgbaar via tickets.rovm.nl of bij de entree van het museum. Om bij het museum te komen kunt u gebruik maken van 1 van de pendellijnen. Voor bus geldt dat u mee kunt reizen tot aan het museum. Met een entreebewijs kunt u onbeperkt meereizen met de pendeldiensten.
